Задать город Житомир по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Принцесса на горошине в Житомире

Принцесса на горошине

Житомир, 05 ноября 2017 г, 12:00
Житомирский академический областной кукольный театр Житомирский академический областной кукольный театр
вул. Михайлівська, 7
Житомир
+380445905555
Продажа закрыта
ПРИНЦЕСА НА ГОРОШИНІ Автор: Ганс Християн Андерсен . Інсценізація Наталі Бурої, Елеонори Смирнової Жанр: казка-кастинг А чи знаєте ви, як відшукати справжню принцесу серед тисяч красивих, лагідних і вихованих дівчат? Ні?! Тоді вам терміново треба до театру ляльок на виставу «Принцеса на горошині»! Ми розкриємо одразу два способи. Перший, і це всі зрозуміли з назви, це горошина – звичайнісінька, маленька, засушена, жовта чи зелена. Варто її лише покласти під перину чи матрац – і справжня принцеса образу відчує її. Цим способом зазвичай користуються усі королеви, матінки прекрасних принців. Але другий спосіб здається нам більш надійним, бо ніяка горошина не може відчути чисте серце, безкорисливі помисли та справжнє кохання. А що це спосіб, ви обов’язково дізнаєтеся, завітавши на виставу. Режисер – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Віра Задорожня Композитор – Олександр Ходаківський Балетмейстер – Людмила Глушко Вік: 4 | Мова: російська | Тривалість: 45 хвилин

Заказать и купить билеты на Принцесса на горошине можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Принцесса на горошине в Житомире состоится 05 ноября 2017 г, 12:00, Житомирский академический областной кукольный театр .

ПРИНЦЕСА НА ГОРОШИНІ

Автор: Ганс Християн Андерсен . Інсценізація Наталі Бурої, Елеонори Смирнової

Жанр: казка-кастинг

А чи знаєте ви, як відшукати справжню принцесу серед тисяч красивих, лагідних і вихованих дівчат? Ні?! Тоді вам терміново треба до театру ляльок на виставу «Принцеса на горошині»!

Ми розкриємо одразу два способи. Перший, і це всі зрозуміли з назви, це горошина – звичайнісінька, маленька, засушена, жовта чи зелена. Варто її лише покласти під перину чи матрац – і справжня принцеса образу відчує її. Цим способом зазвичай користуються усі королеви, матінки прекрасних принців. Але другий спосіб здається нам більш надійним, бо ніяка горошина не може відчути чисте серце, безкорисливі помисли та справжнє кохання. А що це спосіб, ви обов’язково дізнаєтеся, завітавши на виставу.

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Віра Задорожня

Композитор – Олександр Ходаківський

Балетмейстер – Людмила Глушко

Вік: 4 | Мова: російська | Тривалість: 45 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber