Задать город Житомир по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кот в сапогах в Житомире

Кот в сапогах

Житомир, 08 октября 2017 г, 12:00
Житомирский академический областной кукольный театр Житомирский академический областной кукольный театр
вул. Михайлівська, 7
Житомир
+380445905555
Продажа закрыта
"Кіт у чоботях"С. Прокоф'єва, Г. СапгірМузична казка за мотивами твору Ш. ПерроЯкщо твій друг - Кіт у чоботях, чекай незвичайних пригод і дивовижних подій, адже він - найкумедніший і найкмітливіший кіт у світі. Він легко вигадує чудові історії та ще легше потрапляє в історії сам. Але з Котом у чоботях можна не боятися будь-яких історій: цей сміливий пухнастик ніколи не залишає друга в біді і навіть у найскладніших ситуаціях вірить у перемогу!Ось і цього разу, допомагаючи своєму другові Жаку-простаку, Кіт у чоботях потрапляє в заплутану історію з Королем, Принцесою та Людожером, а за допомогою хитрощів і веселих вигадок долає всі труднощі та поєднує закохані серця. І всі ці без сумніву шляхетні вчинки Кіт у чоботях робить легко, весело, з піснями і танцями!

Кот в сапогах в других городах:

01вс апреля, 2018

СмелаМіський будинок ...

11:00 50 - 150 50+ шт. купить
01вс апреля, 2018

ЧеркассыЧеркасская облас...

16:00 60 - 220 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Кот в сапогах можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кот в сапогах в Житомире состоится 08 октября 2017 г, 12:00, Житомирский академический областной кукольный театр .

"Кіт у чоботях"

С. Прокоф'єва, Г. Сапгір

Музична казка за мотивами твору Ш. Перро

Якщо твій друг - Кіт у чоботях, чекай незвичайних пригод і дивовижних подій, адже він - найкумедніший і найкмітливіший кіт у світі. Він легко вигадує чудові історії та ще легше потрапляє в історії сам. Але з Котом у чоботях можна не боятися будь-яких історій: цей сміливий пухнастик ніколи не залишає друга в біді і навіть у найскладніших ситуаціях вірить у перемогу!

Ось і цього разу, допомагаючи своєму другові Жаку-простаку, Кіт у чоботях потрапляє в заплутану історію з Королем, Принцесою та Людожером, а за допомогою хитрощів і веселих вигадок долає всі труднощі та поєднує закохані серця. І всі ці без сумніву шляхетні вчинки Кіт у чоботях робить легко, весело, з піснями і танцями!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber